Шляхетне пальне

Візуальна кампанія

  • #Дизайн
  • #Принт
2017

PKN Orlen - одна з найбільших польских нафтопереробних компаній. Нам потрібно було розповісти про найбільшість, польськість та нафтопереробність так, щоб люди не спали, споживаючи цю інформацію. Тому що ніхто не любить найбільшість та нафтопереробність. Нашим завданням було закохати у нафтопереробність. 

Закохувати у нафтопереробку непросто. Але ми зробили це просто. Ми замінили найбільшість на велич, а польськість на європейськість. Так у нас вийшло величне європейське пальне. Настільки величне, що почали вимагати власного фамільного герба. Ми підкорились і просто зробили ті паливні герби. Перші у світі, сподіваємось. 

Офіційне оголошення! 

В мережу АЗК KLO прибули благородне литовське пальне Orlen – Його Милість князь Дорожних полотен та Двигунових управ, Цесаревич Західного Каністершира та Східних присадок, октановий сенатор і Шевалье Пір-Літрмонта, бензгерцог Дизельвессена в усіх п'яти смугах і по обидві сторони руху, а також надзвичайний віконт Бак-Петролевих глибин. 

Благородні прибули не тільки в титулах, але і з гербами фамільними, зробленими у найвиших резах. За чутками герби ці рендерили 7 змін. Чи вірити цьому, вирішуйте самі. 

Дизайн гербів розробляв професыйний ілюстратор-геральдист, тому вважайте ці герби реальними і цілком історичними.